Kontext Letné-Belvederu

Letná-Belveder vzniká jako nová teplická čtvrť v atraktivní lokalitě. Struktura výstavby a kontext vzhledem k Teplicím zaručuje, že se z Letné-Belvederu stane dobrá adresa s velkým potenciálem růstu.

Rezidenční čtvrtí
v níž její obyvatele baví bydlet...

Nejedná se však o čtvrť uzavřenou, proprietární, ale o čtvrť, jež navazuje na stávající rezidenční zástavbu v oblasti Letné. Tato lokalita je dlouhodobě vyhledávaná pro v ní panující klid, ale zároveň i pro dostupnost jak do městského centra vzdáleného několik minut chůzí, tak i pro blízkost dálniční přípojky. Při budování Letné-Balvederu bude brán ohled na zachování současného přívětivého stavu, jenž má pozitivní dopad na život obyvatel.

Nově vzniklé prostředí Letné-Belvederu bude formativně působit na jeho obyvatele. Dá se tak přepokládat vznik fungující sousedské komunity, tedy prvku, jehož se ve sterilních prostředích satelitních městeček dosahuje jen těžko. Kombinace všech těchto aspektů značí vyhlídky na to, aby se tato nově vznikající lokalita stala populární rezidenční čtvrtí v níž její obyvatele baví bydlet.

Galerie města

Srpen 2017
Současné Teplice
Historické fotografie
Duben 2015
Květen 2015
Červen 2015
Srpen 2015 - vybavení bytů

Zajímavé odkazy

Letná Belveder - Žijte v pohodlí a kráse © 2024 Letná Belveder

Investor, prodejce T-Stav group

+420 775 214 905

Kontaktní formulář

Máte-li dotaz, neváhejte se zeptat. Budeme Vás obratem kontaktovat.
Nebo nám můžete ihned zavolat:

+420 775 214 905